PRAMOGOS

 

Savo poilsį sodybos svečiai gali papildyti:
- susipažindami su apylinkėmis, grybaudami ar tiesiog vaikščiodami miško takeliais (turime sudarytus vietovės žemėlapius);
- važinėdami dviračiais;
- žvejodami;
- plaukiodami tvenkinyje valtimi ar vandens dviračiu;
- kepdami šašlykus.

Vietovė itin tinkama orientacinio ir dviračių sporto mėgėjams ir profesionalams.

Sodyboje yra:

- sporto aikštelė;

- lauko pavėsinė;

- supynės;

- laipiojimo kompleksas vaikams;

- valtis;

- vandens dviratis;

- šašlykinės, iešmai.

 

Nuomojantis pirties namelį, papildomai galima užsisakyti profesionalaus, vieno geriausių Lietuvoje, pirtininko paslaugas

Pirtyje sveikatos semdavosi ištisos mūsų protėvių kartos. Pirties karštis nuramindavo ilgų darbo dienų stresus ir kūno nuovargį, slopindavo ir gydydavo dieglius. Vantų masažas tai organizmo stiprinimas, jėgų sugrąžinimas ir prisilietimas prie senųjų lietuvių tradicijų perimant visas gerąsias augalų savybes.

Profesionalu pirtininkas gali suteikti pirties pažinimo džiaugsmą, priminti ar supažindinti su senosiomis pirties tradicijomis, jėgas ir sveikatą sugrąžinti, perduodant augalų gydomąsias savybes vantų masažo metu.


 

Renginių organizavimo ir vedėjos paslaugos

Artėja šventė, o Jūs nerimaujate? Nežinote kaip ją paruošti, kad būtų linksma, smagu ir įsimintina?
Neverta jaudintis. Renginių organizatorė turi nuostabių idėjų, kaip pasiruošti šventėms, kaip pradžiuginti vaiką ir jo draugus, kaip pralinksminti suaugusius ir jų svečius.

Renginių organizatorės pagrindinė sritis organizuoti įvairias šventes ir renginius. Organizatorė padeda organizuoti šventę nuo pradžios iki galo su mažiausiomis smulkmenomis, atsižvelgdama į Jūsų norus ir poreikius.

Renginių vedėja išmano kaip kiekvieną šventę nuspalvinti gražiausiomis spalvomis. Pagrindinis tikslas, kad šventė būtų linksma, įsimintina, pilna energijos ir geros nuotaikos. Jei šventės dalyviai yra mažiau aktyvūs, renginio vedėja pasistengs išjudinti kiekvieną šventės svečią ir neleis niekam liūdėti.


 

 

Laukinės gamtos gido paslaugos

Norite patirti  kažką naujo, išbandyti save ir sužinoti kaip išgyventi  visiškai laukinėje gamtoje???

Jums siūlome:

1. Dieninis žygis.

Norite suartėti su motina gamta? Šis žygis būtent Jums. Dieninio žygio metu turite galimybę susikrauti kupiną bagažą žinių apie gamtą ir kaip išgyventi joje, net ir pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis!

2. Naktinis pelkių žygis.

Pelkių žygio metu keliaujame pavojingomis ir šiurpą keliančiomis vietomis. Šio žygio metu Jūs turėsite galimybę išbandyti savo fizines jėgas, įveiksite net ir didžiausias baimes bei pasisemsite neišdildomų įspūdžių. Nepamirškite, jog visa tai- naktį!

3. Žygis: 24 valandos.

Visos paros žygis, tai fizinis ir psichologinis išbandymas Jums! Šis žygis, tai galimybė morališkai suartėti ir pažinti jus supančius žmones bei išmokti išlikti gamtoje, bet kokiomis sąlygomis, kai nesvarbu- diena ar naktis. Taip pat tai puikus laiko praleidimo būdas su kolegomis ar artimaisiais, norint atitrūkti nuo kamuojančios kasdienės rutinos.

cid:image006.jpg@01CFEF76.9691F140 Mus galite rasti facebook